Registruotis Prisijungti
Prekių krepšelyje Nėra

Pristatymas

Elektroninės parduotuvės fen.lt prekių pristatymas:

 

Jei užsakymo suma viršija 35 Eurų, pristatymas į namus visoje Lietuvoje yra nemokamas. Užsakymams iki 35 Eurų vertės yra taikomas 3,5 Euro pristatymo mokestis. Jeigu prekių užsakymą pateikiate darbo dienomis iki 12:00 valandos, Jūsų užsakytos prekės Jus pasieks jau kitą dieną, išskyrus atvejus, kai prekės šiuo metu sandėlyje nėra. Jeigu užsakymą pateikiate darbo dienomis po 12:00 valandos, pristatymo terminas 1-2 darbo dienos. Užsakius prekes penktadienį, prekes Jums per kurjerį pristatysime pirmadienį.

 

 

Karantino laikotartarpiu prekes pristatysime per 2-3 darbo dienas.

 

Kas pristatys mano užsakytas prekes?

 

Užsakymų pristatymas yra patikėtas pervežimų kompanijai UAB „Venipak“, kuri užtikrina aukščiausios kokybės pristatymą mūsų klientams Baltijos šalyse. 

 

Kuriuo dienos metu bus pristatytas užsakymas?

 

Kai pristatome kurjeriu didžiausiuose Lietuvos miestuose užsakymai pristatomi 8-22 valandomis, mažesniuose miestuose, miesteliuose ir kaimuose 8-18 valandomis. Pristatymo dieną su klientais susisiekia pats vežėjas ir suderina klientui patogią vietą ir laiką.

 

Prekių pristatymas į kitas šalis

Jei gyvenate ne LR teritorijoje ir norite įsigyti prekių iš mūsų elektroninės parduotuvės, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@fen.lt ir mes surasime optimaliausią sprendimą, kaip siuntinys Jus galėtų pasiekti greičiausiai ir už Jums priimtiną kainą.