Registruotis Prisijungti
Prekių krepšelyje Nėra

Aptarnavimas ir garantijos

Jeigu nesate visiškai patenkintas savo pirkiniu, fen.lt suteikia Jums teisę grąžinti ar keisti visas prekes mums atgal per 7 darbo dienas nuo pristatymo dienos, jei prekės pakuotė yra originali, neatidaryta ir nepanaudota. Tiesiog grąžinkite prekę ar prekes originalioje pakuotėje per 7 darbo dienas nuo gavimo ir mes pakeisime ar grąžinsime Jums pinigus.

Akcijos metu parduoti produktai negrąžinami.

Norėdami grąžinti prekę, prašome atlikite šiuos veiksmus:

1. Susisiekite su mumis. Praneškite apie grąžinamą prekę ir nurodykite ar norite susigrąžinti pinigus ar pakeisti prekę.

2. Prekes saugiai supakuokite į tą pačią arba panašią pakuotę, kurią Jus gavote. Prekės yra Jūsų atsakomybė, kol ji pasieks mus. Mes rekomenduojame grąžinti Jūsų paketą išsiunčiant registruotu paštu. Mes nesame atsakingi už grąžinimo išlaidas.

3. Visos grąžintos prekės bus tikrinamos. Mes negalėsime pasiūlyti grąžinti pinigų ar pakeisti, jei prekės buvo atidarytos ar naudotos. Gavę Jūsų prekę mes kuo skubiau Jums pranešime elektroniniu paštu, kai mes grąžinsime ar išsiųsime naują prekę. Pagal Jūsų pasirinktą pinigų grąžinimo būdą mes grąžinsime pinigus ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Atminkite, kad pristatymo mokesčiai yra negrąžinami!